Rok 2017. 15 lipca to data wyjątkowa dla Państwa Katarzyny i Krzysztofa. Młoda Para wybrała Dom Weselny Stary Jawor jako miejsce wesela i radości świętowania zaślubin. Kolorem przewodnim wystroju był lawendowy. Gałązki pachnącej lawendy znalazły się w bukietach na stole, flakonikach przy miejscu dla Pary Młodej, pachnące lawendowe woreczki przygotowane były również dla gości. Motyw zwiewności i delikatności pudrowych fioletów odnaleźć można było także na zewnątrz, w pięknie przybranej altanie i na pobliskim drzewie. Powiewające na wietrze wstążeczki wplecione w gałęzie włoskiego orzecha, stały się szczególnie wieczorem magicznym miejsce spotkań. Zawieszone małe słoiczki o zmierzchu rozbłysły światełkami świec. Latarenki w trawie, przy studni, pod daszkiem altanki. Świece nadały wyjątkowo romantycznego charakteru. Dom Weselny Stary Jawor za każdym razem tworzy otwartą przestrzeń dla kreatywnych pomysłów weselnych dekoracji, tworząc niezapomnianą aurę tak dla Nowożeńców jak ich bliskich. Dziękujemy, że mogliśmy Państwa gościć, było nam bardzo miło. Wszystkiego wyjątkowego i pięknego na Nowej Drodze Życia.

Kolejne piękne wydarzenie za nami. W tonacji ciepłych barw kwiatowych dekoracji Dom Weselny Stary Jawor napełnił się optymizmem, pozytywnie nastrajał. Szlachetny, wibrujący i niosący ciepło odcień delikatnie pomarańczowych, brzoskwiniowych róż z bielą ich towarzyszek wyznaczał kierunek dla zbliżającego się święta. Dzień wyjątkowy, niezapomniany dla Państwa Młodych, Karoliny i Mateusza. W chwili kiedy obiektyw przyglądał się scenerii na zapleczu trwały ostatnie przygotowania kulinarne. Za chwilę pięknie nakryte stoły zapełniły się potrawami, a w sali unosił się gwar radości przybywających gości. Mamy nadzieję, że ten dzień zapisał się w pamięci wszystkich jako wyjątkowy i piękny. Dużo szczęścia i pozytywności w pomarańczowej palecie barw życzymy Państwu Młodym.

Sobotnie przedpołudnie czerwca w Domu Weselnym Stary Jawor. Słońce rozświetla stoły, przenika przez płatki kwiatów, odbija się w grubym szkle wazonów. Biel i pudrowy róż piwonii, goździków miesza się z zapachem frezji. Ostre słoneczne promienie zapowiadają ciepły i piękny dzień, odczuć można wyczekiwanie. Na przystrojonych stołach znalazły się już sałatki, napoje, w kuchni przygotowywane są smaczne potrawy. Na chwilę zastygła krzątanina. Niedługo tę ciszę przerwie szczęśliwy śmiech Państwa Młodych i radość przybyłych gości. Gratulujemy serdecznie i życzymy dużo promiennych i pełnych światła dni.

29 kwietnia 2017 roku to szczęśliwa data dla Państwa Młodych, którzy świętowali swoją radość w Domu Weselnym Stary Jawor. Nie mogło zabraknąć zdjęć, które wykonane zostały tuż przed przybyciem gości. Tak dla zachwytu, inspiracji, również florystycznym akcentem. Tym razem uwagę przykuły srebrne kandelabry. Zapewne, w chwili przybycia gości światło świec roztaczało niepowtarzalną aurę na sali. Dekoracje, które podkreślają uroczysty charakter przyjęcia przygotowywane są przez osoby, których pasją są kwiaty, tym razem nad wystrojem pracowały Anna Plecety i Anna Gliwa. Kandelabry na stołach to elegancki motyw, a zawieszone na nich kryształki dodają szyku całej uroczystości. Sala Domu Weselnego dzięki pracy wielu osób pięknie wita swoich gości. W blasku świec i lśniących w nich kryształkach składamy moc serdecznych życzeń dla Państwa Młodych oraz ich gości. Wszystkiego najlepszego.

W sali głównej Domu Weselnego Stary Jawor zagościła niezwykła sceneria. Nowożeńcy swój ważny dzień świętowali w oprawie z zieleni mchu, paproci, cisu, bieli róż i delikatnych goździków. Drewno, szyszki, piórka i gałązki, naturalne tkaniny i sznurki, dopełniały dekorację. Ta leśna aura unosiła w sali zapach wiosny, a rustykalne zabarwienie i bliskość natury sprawiły, że Państwo Młodzi i goście Domu Weselnego Stary Jawor bawili się w iście bajkowym klimacie. Mamy nadzieję, że chwile te pozostaną mile zapamiętane. Nowożeńcom, życzymy aby ta bajkowa aura pozostała z Nimi na bardzo, bardzo długo. Wielu chwil radości i naturalnego pięknego na nowej drodze życia.

Rok 2016. Odbyło się kolejne piękne i stylowe wesele. W naszym Domu Weselnym dbamy o każdy szczegół wnętrza, nakrycia stołów, dekoracji, menu. Nasi goście mogą czuć się komfortowo i być pewnymi, że dokładamy wszelkich starań by ten szczególny dzień pozostał wyjątkowym aż do końca. Państwo młodzi do tak wyjątkowego wydarzenia przygotowują się bardzo długo, planując wesele liczą na niezapomniane chwile. Łącząc wysiłki w jego organizacji pragniemy by nie musieli się o nic martwić i byli w pełni zadowolonymi z przebiegu uroczystości oraz zabawy. Mamy nadzieję, że sprostaliśmy kolejnemu wyzwaniu i nasi Goście poczuli tą wyjątkową aurę jaką niesie wspólne świętowanie. Dom Weselny Stary Jawor dziękuje za możliwość organizacji Państwa wesela i pragnie złożyć wszystkim Młodym Parom najserdeczniejsze, pełne ciepła życzenia, szczęścia i zdrowia na wspólnej drodze życia.

Złoto, to symbol boskości, wieczności, chwały, synonim pozaziemskiego piękna, sfery niebios. Symbol doskonałości, majestatu, to kolor królewski, wskazujący na godność, dostojność. To także kolor miłości, wierności, symbol światła i piękna. Kolor złoty a z nim również i żółty wnosi wiele pogody, uśmiechu, szczęścia, emanuje ciepłem, w swej przestrzeni odbioru opowiada optymistyczne historie śmiało patrzące w przyszłość, twórcze. Złoto roztacza wyjątkową aurę, skrywa nastrój, który każdy ślub czyni uroczystym, szlachetnym i pełnym nadziei.

We wnętrzach Domu Weselnego Stary Jawor nowożeńcy Tomek i Helena. Państwu młodym towarzyszyła piękna oprawa kwiatowa w odcieniach różu i bieli. Kwiaty to nieodzowny element każdej tak ważnej uroczystości. Kompozycje florystyczne podkreślają nastrój, wpisane w motyw przewodni wesela, subtelnie towarzyszą zaproszonym gościom. Podejmując się zadania w przygotowaniu takiej dekoracji warto pamiętać o kilku zasadach: wielkości ekspozycji – kwiaty nie mogą zasłaniać gości - najważniejszym jest radosne ze sobą przebywanie i komfort spożywania posiłków. Wielkość dekoracji florystycznej (wraz z naczyniem w jakim ją przygotowujemy) powinna być dopasowana do wielkości stołów, a ekspozycja uwzględniać ich ułożenie. Ważnym jest również zapach kwiatów – delikatny i subtelny nie przesłoni aromatu weselnego menu. Nie zapomnijmy o świetle, które buduje atmosferę - zbyt mocne zmęczy oczy, zbyt słabe uśpi gości. Uzupełniając dekoracje kwiatowe, na stołach możemy użyć różnego typu lampki, światełka ledowe, lampiony. Wybierając świece zadbajmy o bezpieczeństwo gości, płomień odgrodźmy od kwiatów i papierowych elementów np. szklanym świecznikiem. Na piękno sali składają się tak duże jak i mniejsze elementy dekoracji. Wszystko jednak powinno służyć wygodzie gości, integracji i świętowaniu.

Koniec lata, za progiem jesień ze swymi pięknymi kolorami, a w Domu Weselnym Stary Jawor kolejne chwile wzruszenia, emocji, zabawy. Tym razem zaglądnęliśmy na dużą salę tuż przed weselem Karoliny i Marcina. Kolorem przewodnim był żółty. Głęboki, ciepły, wpisujący się we wrześniową słoneczną aurę. Kolory słoneczników pięknie współgrały z dominującą barwą sali, a radosna dekoracja stołów zapraszała do świętowania i zabawy. Warto nadmienić, że słonecznik, kwiat typowy dla tej pory roku posiada bardzo długą historię, sięgającą 2600 lat p.n.e. Promienie jesiennego słońca – słonecznik, to prawdziwa gwiazda wśród jesiennych kwiatów. W Domu Weselnym Stary Jawor wpisała się w aurę miejsca i podkreśliła urok dużej sali jadalnej.

 
Wesele w pięknych pastelowych kolorach. Dom Weselny „Stary Jawor” kolejny raz w oczekiwaniu na swoich gości. Ostatnie wygładzenie obrusu, równiutko ustawione krzesła. Biel, róż i błękity kwiatów. Wszystko wprowadza szczególny, uroczy nastrój. Udało nam się przyglądać przygotowaniom. Mamy nadzieję, że uroczystość i radość weselnej zabawy przyniosła niezapomniane chwile tak Państwu Młodym jak i gościom. Dołączamy się do do serdeczności i życzeń wielu szczęśliwych chwil na nowej drodze życia.